Drevený zápich s motívom Labková patrola Skye

€13 €13 / 1 ks
Na sklade ( odosielame do 5 prac. dni )
Možnosti doručenia

Drevený zápich na tortu s motívom Labková Patrola

Do poznámky porosíme napísať meno oslávenca

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme vám jedinečný drevený zápich na tortu s motívom Labková Patrola, ktorý urobí z každej detskej oslavy nezabudnuteľný zážitok!

Kvalita, ktorá sa prejaví:

Náš drevený zápich je vyrobený z vysoko kvalitného prírodného dreva, ktoré je starostlivo spracované a opracované do detailov. Tento materiál je nielen ekologický, ale aj bezpečný pre použitie v blízkosti potravín, čím si môžete byť istí, že je vhodný pre deti.

Jedinečný dizajn:

Motív Labková Patrola je medzi deťmi mimoriadne obľúbený. Tento zápich nielenže ozdobí tortu, ale prinesie aj radosť a úsmev na tváre detí.

Trvácnosť:

Na rozdiel od papierových alebo plastových zápichov, náš drevený zápich je odolný a môže byť použitý opakovane. To znamená, že ho môžete uložiť a použiť aj ako súčasť detskej izbičky ako dekoráciu.

Jednoduchá manipulácia:

Zápich je ľahký a jednoduchý na použitie. Stačí ho len vložiť do torty. Vďaka svojmu pevnostnému dizajnu sa ľahko udrží v torte a nevypadáva.

Ako môžete použiť náš drevený zápich na tortu?

Náš drevený zápich je ideálny pre:

Narodeninové oslavy: Pridajte tento zápich na tortu vášho dieťaťa a sledujte, ako sa zmení na niečo výnimočné. Labková Patrola je zárukou úspechu medzi deťmi!

Domáce dekorácie: Po oslave môžete zápich využiť ako dekoráciu do detskej izbičky – stačí ho vložiť do kvetináča, poličky alebo iného miesta, kde bude pripomínať krásne chvíle.

Ako veľký je zápich?

Náš drevený zápich má ideálne rozmery, aby sa hodil na väčšinu tort. Presné rozmery sú 22 cm na výšku a 12,5 cm na šírku, čo zaručuje, že bude dostatočne viditeľný a zároveň nie príliš veľký.

Môžem si zápich prispôsobiť?

Ak máte špeciálnu požiadavku, neváhajte nás kontaktovať a pokúsime sa vám vyhovieť.

Nezmeškajte príležitosť urobiť z narodeninovej oslavy vášho dieťaťa nezabudnuteľný zážitok s naším dreveným zápichom na tortu Labková Patrola. Kvalita, jedinečný dizajn a ekologický prístup sú zárukou spokojnosti. Objednajte si ho ešte dnes a prekvapte svoje deti nádhernou dekoráciou, ktorá ich očarí!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zápichy a nápisy
Materiál: Topoľ 3 mm
Počet vrstiev: 2
Výška vrátane zápichu: 220 mm
Šírka: 140 mm ( v závislosti od mena )
Výška samostatného zápichu: 100 mm ( možnosť upraviť )

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: