Drevený veľkonočný zajačik

€9 €9 / 1 ks
Na sklade ( odosielame do 5 prac. dni )
Možnosti doručenia

Objavte Kúzlo Veľkonočných Sviatkov s Naším Dreveným Veľkonočným Zajačikom.

V prípade doplnenia mena na podstavec prosím napíšte meno do poznámky.

Výrobok sa dodáva bez obsahu sladkosti

Detailné informácie

Podrobný popis

Keď sa príroda prebúdza a všade okolo rozkvitajú kvety, vieme, že je tu ten najkrajší čas v roku - Veľká noc. A čo by to bolo za veľkonočné oslavy bez tradičných symbolov, ktoré prinášajú radosť a pohodu do našich domovov? Práve preto sme pre vás vytvorili niečo jedinečné - Dreveného Veľkonočného Zajačika, ktorý je nielen krásnou dekoráciou, ale skrýva v sebe aj malé tajomstvo.

Náš drevený zajačik je dokonalým spojením tradície a kreativity. S láskou vyrezávaný z kvalitnej topoľovej preglejky, tento zajačik je  neodolateľne roztomilý. Jeho jedinečná vlastnosť spočíva v možnosti vložiť dovnútra sladkosti alebo malé veľkonočné dekorácie, čím sa stáva nielen ozdobou, ale aj zdrojom prekvapení a radosti pre celú rodinu.

Nechajte sa uniesť kúzlom Veľkej noci a doprajte svojmu domovu dotyk prírody a tradície, ktorý tento zajačik nesie.

Umiestnite ho na viditeľné miesto a nechajte ho rozžiariť váš domov svojou jednoduchou, no výnimočnou krásou. A keď prídu deti hľadať veľkonočné sladkosti, bude tento zajačik pripravený skryť v sebe tie najsladšie prekvapenia. Na podstavček zajačika možno pridať krátky text, alebo meno malého šibača, ktorému tak vyžiarite úsmev na tvári.

Dodatočné parametre

Kategória: Veľká noc
Materiál: Topoľ 3 mm
Počet vrstiev: 2x 3mm
Výška: 240 mm
Šírka: 110 mm
Hĺbka: 110 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: